Nowy tydzień rozpoczynamy od symbolicznego momentu rozpoczęcia nowego rozdziału w historii Krapkowickiego Centrum Zdrowia. Dziękujemy wszystkim, którzy byli razem z nami! 💙
Drodzy pacjenci, mieszkańcy powiatu krapkowickiego zapraszamy Was 1 lipca do odwiedzenia nowowybudowane cześci naszej placówki. Wkrótce ruszy w niej Zakład Opiekuńczo-Lecznicy, a w dalszej części roku chcemy zagospodarowywać kolejną przestrzeń. Rozbudowa szpitala to ważny krok w rozwoju naszego szpitala i inwestycja w przyszłość ochrony zdrowia nie tylko w powiecie krapkowickim, ale też w całym regionie.
Marcin Misiewicz Starosta Krapkowicki Maciej Sonik Sabina Gorzkulla Monika Jurek Wojewoda Opolski Zuzanna Donath-Kasiura - Wicemarszałkini Województwa Opolskiego Małgorzata Żyńczak